Aktywne, intensywnie spędzone wakacje to trend, zdobywający coraz więcej zwolenników. Co wybrać zamiast tradycyjnego plażowania?

  1. Nurkowanie

Obserwacja morskiej flory i fauny, pływanie wśród raf koralowych, dokarmianie płaszczek –  to już standardowe atrakcje, przygotowywane dla turystów, ceniących sobie ekologiczne walory wypoczynku.

nurkowanie

  1. Windsurfing

Sport nie tylko dla miłośników adrenaliny! Fanom wielkich fal warto polecić przede wszystkim kierunki, sprzyjające uprawianiu tego sportu – Hawaje, wybrzeża Australii i tropikalne wyspy na Oceanie Indyjskim.

Windsurfing

  1. Wspinaczka

Wspinaczka wysokogórska w tropikach? Dlaczego nie? Większość tropikalnych wysp jest pochodzenia wulkanicznego a wspinaczka na szczyt wulkanu może okazać się niezapomnianą atrakcją!

sport na wakacjach

  1. Golf

Pomysł na luksusowy relaks: pole golfowe z widokiem na ocean! Większość ekskluzywnych hoteli – nawet tych umieszczonych na prywatnych wyspach – udostępnia swoim gościom możliwość gry w golfa w wyjątkowo malowniczym otoczeniu.

golf

  1. Joga

Czyli aktywność, połączona z relaksem. Ćwiczenie na plaży, na tarasie apartamentu z widokiem na ocean lub pod palmami to idealne tło dla relaksacyjnej sesji ćwiczeń oraz medytacji.

joga

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany