W ostatnich latach moda i trendy nie ingerują już wyłącznie w nasze ubrania, paznokcie, czy dodatki. Bardzo często spotykamy się również z ozdabianiem wielu przedmiotów, takich jak na przykład telefony, ale również rowery.

Łatwo, tanio, szybko – dodaj charakteru rowerowi

W bardzo łatwy sposób możemy sprawić, że nasz nawet wysłużony już rower miejski będzie wyglądał, jak najlepszej klasy pojazd dwukołowy. Oczywiście powinniśmy zacząć od malowania ramy roweru na modny kolory, jeżeli tego wymaga, ale istnieje również wiele dodatkowych opcji na jego wystylizowanie. Bardzo ciekawą propozycją są wszelkiego rodzaju naklejki, którymi możemy okleić ramę- kwiatki, motylki groszki- dobrane ze smakiem sprawią, że nasz rower będzie bardziej przyciągał uwagę.

Warto także zainwestować w wymianę siodełka. Nie jest to duży koszt, ale zmiana jego koloru, czy wybranie ulubionego wzoru doda mu uroku. Oprócz tego możemy dołączyć do roweru kosz, czy inne akcesoria, także bardziej oryginalne. Każda, nawet najmniejsza zmiana, jednak wykonana w odpowiedni sposób, z ciekawymi połączeniami wzorów, kolorów, czy faktur sprawi, że nasz rower będzie już nie tylko pojazdem, ale także naszą ozdobą.

Przykładowa propozycja, pasująca do wiosennych dni to pomalowana rama na pastelowy błękit, siodełko obite tapicerką w biało-czarne paski oraz dołączenie białego, dużego kosza do kierownicy, w którym idealnie będą się prezentowały świeże kwiaty. Na takim rowerze nie pozostaniemy niezauważeni, a każda wyprawa rowerowa stanie się o wiele przyjemniejsza.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany