Aby w pełni cieszyć się oglądaniem meczu w domu i wspieraniem ukochanej drużyny trzeba zadbać o wiele szczegółów. Niby na końcu liczy się wynik, ale bogactwa doznań podczas kibicowania przed telewizorem prawdziwemu fanowi futbolu nikt nie odbierze. Jak nie będzie można wychwalać pod niebiosa bohaterów, to pozostanie analiza i szukanie winnych. Aby każda z tych czynności mogła przebiegać we właściwej atmosferze,  każdy kibic musi zadbać zarówno o ducha jak i o ciało.

Nastaw się mentalnie

Przede wszystkim idealnie jest nie myśleć o niczym innym niż o meczu już na kilka dni przed jego terminem. Biorąc pod uwagę, że spotkanie o punkty w eliminacjach Mistrzostw Europy 2016 Irlandia – Polska odbywa się 29 marca, to mentalna koncentracja tylko na tym wydarzeniu będzie usprawiedliwiona już od dziś.

Wyeliminuj negatywną energię

Choć to trudne do zrozumienia, ale konieczne do zaakceptowania, są osoby nie interesujące się futbolem… Najlepiej, jak zorganizujemy im atrakcyjne wychodne do kina, teatru lub na spotkanie z innymi podobnymi do nich osobnikami. To zagwarantuje prawdziwemu kibicowi możliwość nieskrępowanego wyrażania siebie poprzez śpiewy, krzyki, podskoki oraz groźby i błagania kierowane pod adresem sędziów. Pełne politowania spojrzenia bliskich mogą być bolesne, nie wspominając o bardzo szkodliwych próbach tłumienia naturalnych odruchów fana najpiękniejszej z gier zespołowych. Koniecznym elementem budującym podniosłą atmosferę wieczoru piłkarskiego są barwy. One dla kibica są święte. Szalik i koszulka z białym orłem to nieodzowny zestaw.

Zadbaj o odpowiednią ilość płynów i poziom cukru

Zagorzały kibic nie jest rośliną, aby zadowolić się strawą wyłącznie w, jakże istotnej z wielu względów, postaci płynnej. W tej mierze nikt nie musi mu doradzać, bo dobrze wie czego mu trzeba. Zadbanie o zawartość lodówki w napoje wszelkiego autoramentu jest dla fana piłki czymś tak naturalnym, jak oddychanie. Gorzej jest z jedzeniem. Utraty energii nie da się zbilansować samymi przekąskami. Potrzebne jest coś łatwo dostępnego, sycącego i smacznego. Po zebraniu informacji dotyczących upodobań kulinarnych towarzyszy kibicowania, zatroszcz się o jedzenie, najlepiej  z dostawą do domu.

Oszczędzaj nerwy i pieniądze

Aby przyłączyć się do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji serwis Pyszne.pl na zamówienia jedzenia na mecz Irlandia – Polska proponuje fanom rabat w wysokości 10 zł. Nie ma co się zastanawiać. Trzeba skorzystać i całym sobą skoncentrować na wysyłaniu pozytywnej energii w kierunku Orłów i odgadywaniu składu naszej jedenastki. Potem niech wygra lepszy. Już nie tylko możliwość oglądania powtórek jest dobrym powodem, aby wybrać domowe zacisze na miejsce oglądania meczu. Takiego wyboru jedzenia jak na Pyszne.pl nie ma na żadnym stadionie. A wszystko w zasięgu kilku kliknięć…

Obrazek-do-artykułu

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany