Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska podbiła serca Polek krótko po pojawieniu się w mediach. Skąd wynika ta popularność? Otóż znana trenerka fitness zaproponowała nową formę ćwiczeń, która przynosi w krótkim czasie oczekiwane efekty. Jak to możliwe? Sprawdźmy!

Trening na 100%

trening z ewą„Skalpel”,  „Killer” oraz „Turbo spalanie” to trzy programy treningowe, które najlepiej definiują charakter ćwiczeń proponowanych przez znaną trenerkę. Szybkie efekty wymagają dużej intensywności i właśnie taką drogę proponuje nam Ewa Chodakowska. Co najważniejsze jej oferta nie jest kierowana tylko do osób mających swobodny dostęp do zaawansowanego sprzętu. Trenerka pragnie wejść pod strzechy i zająć się ciałem oraz formą fizyczną zwykłych gospodyń domowych, które do tej pory nawet nie myślały o takiej formie aktywności.

W czym tkwi niezwykłość całego programu treningowego? Jest on przystępny, nie wymaga specjalistycznego sprzętu, a ponadto oparty jest na niezwykłej mobilizacji. Ewa Chodakowska wyzwala ukryte pokłady energii, które stanowią podwaliny dla przyszłego sukcesu.

Czy proste ćwiczenia mogą być skuteczne? Oczywiście, że tak! Muszą być jednak wykonywanie poprawnie oraz z odpowiednią intensywnością. Tylko wtedy przyniosą efekt w postaci utraty zbędnych kilogramów. Już kilka tygodni regularnej pracy sprawia, że widzimy skuteczność naszych wysiłków.

Zajęcia z Ewą Chodakowską to trening praktycznie dla każdego. Niejednokrotnie zdarza się, że również mężczyźni korzystają z wiedzy i doświadczenia trenerki. A ta ma rzadki dar mobilizowania do ciężkiej pracy. Ale właśnie dzięki temu jej podopieczni, nawet jeśli jest z nimi tylko online, realizują postawione sobie cele.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany