To będzie już piąta edycja Orlen Warsaw Marathon, podczas której ponownie na starcie zbierze się kilka tysięcy biegaczy. Do wyboru są tradycyjnie dwie trasy o długości 10km oraz 42,195 km. Maraton rozpocznie się 22 kwietnia 2018 roku, jednak już teraz jest możliwość zapisów na jeden z wymienionych biegów. Jest to doskonała okazja, by przetestować swoje możliwości na największym w Polsce wydarzeniu sportowym dla biegaczy.

Ceny zapisów różnią się w zależności od wybranego pakietu, w podstawie jest zapewniony udział w biegu oraz numer startowy, natomiast w pozostałych opcjach znajdziemy dodatkowo koszulki i gadżety sportowe.

Za udział w maratonie 42,195 km:
– pakiet basic – 59zł
– pakiet standard – 89zł
– pakiet premium – 119zł

Za udział w biegu 10km:
– pakiet basic – 29zł
– pakiet standard – 59zł

Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn 2018!

W pięciu dotychczasowych edycjach ORLEN Warsaw Marathon wzięło udział ponad 160 tyś uczestników. W tym roku oprócz maratonu odbędą się również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn. Całe wydarzenia będzie trwało dwa dni, podczas których biegacze dostarczą niezapomnianych emocji i wrażeń, a dla widzów przygotowany będzie rodzinny piknik sportowy.

14-tygodniowy trening dla biegaczy maratonu OWM 2018

Do najważniejszego wydarzenia biegowego w Polsce zostały jeszcze 4 miesiące, jednak już teraz warto rozpocząć przygotowania. Pod okiem specjalistów i profesjonalistów możesz pracować nad kondycją swojego ciała oraz doskonalić technikę biegania. 14 tygodni treningów oznacza cotygodniowy bieg organizowany przez głównego partnera OWM – ASICS. Cykliczne treningi odbędą się w dwunastu miastach Polski: Bydgoszcz, Lublin, Gdynia, Płock, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Toruń, Warszawa (dwie lokalizacje) i Wrocław. Udział w nich jest bezpłatny, a obecność w minimum 11 treningach jest gwarancją na specjalny voucher, który zwalnia uczestnika maratonu z opłaty startowej!

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany