Piłka szwajcarska dla wielu określenie to może się wydawać tajemnicze. Jest to duża, okrągła, dmuchana piłka służąca do treningów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Swiss Ball to idealne narzędzie do ćwiczeń dla osób, które chcą uporać się raz na zawsze z wadami postawy, a dodatkowo chcą wzmocnić mięśnie korpusu.

Dlaczego ćwiczyć z piłką szwajcarską?

Trening z piłką szwajcarską to nie zestaw dziesiątek żmudnych i nudnych ćwiczeń, na które nie możemy patrzyć już po kilku dniach. Swiss Ball to przede wszystkim dobra zabawa, połączona z ćwiczeniami, które poprawią naszą sylwetkę, wzmocnią mięśnie i pomogą spalić tkankę tłuszczową.

Piłka szwajcarska to idealny sposób na trening dla osób, które nie lubią wychodzić na siłownie. Przy pomocy Swiss Ball jesteś w stanie przeprowadzać interesujące treningi na każdą partię mięśni, jak również ćwiczyć aerobowo. Duża zaletą jest również cena takiej piłki. Kupimy ją niemal w każdym większym markecie oraz sklepie sportowy za mniej więcej 50 złotych. Koszt Swiss Ball nie stanowi wobec tego żadnej bariery finansowej.

Zabierzesz ją wszędzie!

Piłkę szwajcarską możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Wystarczy spuścić z niej powietrze i złożyć w kostkę. Zabrać ją możesz w krótką podróż, na dłuższe wakacje, aby móc wszędzie i zawsze trenować. Stanie się ona dla Ciebie przenośną siłownią.

Piłka szwajcarska - tak niepozorna a tyle możliwości
0.0Punktacja
Ocena czytelników: (1 Głosuj)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany