Już 13 stycznia odbędzie się II edycja Rodzinnych Tragów Zdrowia, które organizowane są w samym sercu Górnego Śląska, w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie to odbędzie się w spokojnym okresie poświątecznym. Uczestnictwo w targach jest więc doskonałym pomysłem na rodzinne spędzenie weekendu i ciekawą alternatywą dla wszystkich zainteresowanych spędzeniem dnia w ciekawy sposób.

Idea przyświecająca wydarzeniu to „Zdrowy styl życia”, który jest aktualnie czymś niezwykle ważnym, dlatego też Zdrowie jest wspólnym mianownikiem, który łączy wszystkich wystawców na Rodzinnych Targach Zdrowia. W wydarzeniu wezmą udział zarówno bardzo duże i doskonale znane firmy, jak i mikroprzedsiębiorstwa, które dopiero się rozwijają.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne konkursy i pokazy. Osoby starsze oraz seniorzy będą miały możliwość wykonania badań. Dzięki specjalnie przygotowanym placom zabaw rozrywkę znajdą tu także najmłodsi. Impreza ta charakteryzuje się nie tylko nastawieniem na zdrowie, ale również na świetną zabawę!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z zeszłorocznej edycji Targów.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany