Wypoczynek w górach to fantastyczny pomysł zarówno na letnie jak i zimowe miesiące. Oczywiście pod warunkiem, że mamy zapewnione odpowiednie, najlepsze z możliwych warunki pobytu. Wybierając jeden z ośrodków SPA możemy mieć pewność, że nie grozi nam nuda.

Standard SPA

Dlaczego górskie SPA są tak wyjątkowe? Ponieważ tworzą unikalne połączenie atrakcji, które może zapewnić nam hotel z urokami otaczającej go przyrody. Ta niezwykła kompilacja sprawia, że każdy z nas znajdzie tam coś dla siebie. Osoby lubiące szaleństwa na nartach oraz piesze wycieczki w góry znajdą dla siebie wiele ciekawych i pełnych przygód szlaków turystycznych. Ludzie, którzy pragną oddychając świeżym górskim powietrzem, oddawać się atrakcjom, jakie przygotował hotel, także nie będą się nudzić. Baseny, sauny, gabinety masażu i odnowy biologicznej to kompleksowe zaplecze, jakie proponuje niemalże każde SPA. Cechą unikalną i niepowtarzalną jest jednak niesamowite położenie tych obiektów. Nowoczesność otoczona dziką przyrodą to połączenie, obok którego nie można przejść obojętnie. W tym miejscu pojawia się pytanie, które ośrodki są w stanie zapewnić nam tak wiele pozytywnych przeżyć?spa w górach

Miejsca warte uwagi

Ten swoisty górski rekonesans warto zacząć od Bieszczadów i hotelu Solinianka. Fantastycznie położony i kompleksowo wyposażony obiekt to prawdziwa gratka dla turystów ceniących sobie luksus. A to dopiero początek naszej listy.

Beskidzka Wierchomla to miejsce, w którym odnajdą się zarówno single jak i rodziny z dziećmi. Wiele atrakcji, również dla najmłodszych oraz pakiety zabiegów, które pozwolą naładować baterie do dalszej pracy, to największe obok urokliwej przyrody, atuty tego obiektu.

Beskid Sądecki to z kolei Hotel Klimek, który przygotował wyjątkową ofertę będącą połączeniem górskich wypraw z programem zabiegów SPA&Wellness.

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca dla tatrzańskiego hotelu Bukovina. Luksus, odnowa biologiczna, termy oraz kochane przez wszystkich Polaków Tatry to zestawienie, które musi gwarantować dobrą zabawę oraz przeżycie niezapomnianych chwil z najbliższymi.

Prezentowana przez nas lista mogłaby być o wiele dłuższa. Podobne do wymienionych obiektów powstają każdego roku w każdym zakątku kraju. Nie zmienia to faktu, że SPA w połączeniu z górskim klimatem tworzy zestawienie nie do pobicia.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany