Tour Salon to targi regionów i produktów turystycznych podczas których prezentowane są oferty z kraju i z zagranicy: regionów, biur podróży, touroperatorów, uzdrowisk, SPA, hoteli, przewoźników, ubezpieczycieli czy wydawnictw. Targi odbędą się w dniach 9-11 luty 2018 w Poznaniu.

TOUR SALON to miejsce spotkań biznesowych oraz platforma komunikacji i wymiany doświadczeń. Na uczestników czekają przedstawiciele branży turystycznej. Jest to więc świetna okazja do zebrania ofert wyjazdów turystycznych, motywacyjnych lub też integracyjnych. Podczas zorganizowanej giełdy turystycznej osoby zainteresowane będą mogły zarezerwować wyjazdy w atrakcyjnych cenach. W ramach targów będzie można również skorzystać ze specjalnej strefy biznesu, która sprzyja kontaktom biznesowy.

Targi regionów i produktów turystycznych to także możliwość wzięcia udziału w czwartej edycji TOUR SALON Blog Meeting.  Podczas dwóch dni targów odbywać się będą spotkania B2B polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi.

Targi turystyczne

targi turystyki

targi TOUR SALON

Folklor lalki

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany