Wyobraź sobie całe dnie spędzone na plaży, popijać pyszne drinki z parasolką, wsłuchując się w szum oceanu i kąpiąc się w promieniach słońca. Brzmi świetnie, ale czy tak można przez całe wakacje? Rajskie wyspy to nie tylko plaże! 

 

Gra w golfa – sport z charakterem

Golf to wspaniały sport, a jego największą zaletą jest to, że możne w niego grać każdy. Jeśli znudzisz się plażowaniem, możesz skorzystać z oferty swojego hotelu. Masz szczęście! Tak się składa, że wiele kurorty na wyspach ma swoje własne pola golfowe. Możesz zabrać własne kije i szlifować swoje umiejętności, a możesz też wypożyczyć sprzęt i dopiero próbować swoich sił.

Rajskie wyspy to świetne miejsce, aby poznać co to golf!  Położone w najpiękniejszych egzotycznych miejscach na świecie hotele mają własne, wręcz bajkowe pola, które pozwolą Ci odkryć magię golfa. A to wszystko we wspaniałej scenerii.

Aby zagrać w golfa możesz odwiedzić:golf-aktywnie-wakacje

  • Shangri-la Le Touessrok Resort & Spa mini – wschodnie wybrzeże wyspy Mauritius;
  • Anantara Uluwatu Bali i Ocean Pool Villa – wyspa Bali, Indonezja;
  • Sofitel Moorea Ia Ora – wyspa Bali, Indonezja.

 

Nurkowanie i poznawanie podwodnego świata

Czy wyobrażasz sobie lepsze miejsce do nurkowania niż rajska plaża? Krystalicznie czysta i ciepła woda oraz przepiękne, kolorowe stworzenia, które tylko czekają na to, aż ktoś je dostrzeże.

Nurkowanie to wspaniały sport dla aktywnych oraz przygoda dla wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie robili. Chciałbyś połączyć przygodę nurkową z wypoczynkiem w luksusowym hotelu? Jeśli inspiruje Cię odkrywanie podwodnego świata, a pływanie z rekinami i olbrzymimi płaszczkami powoduje szybsze bicie serca, to propozycja właśnie dla Ciebie!

  • KiaOra Resort – wyspa Rangiroa, Polinezja Francuska;
  • Soneva Fushi – Malediwy, Baa Atoll, wyspa Kunfunadhoo.

 

Inne inspiracje – lot helikopterem? Karmienie rekinów?

Kiedy poznasz już co to golf i nurkowanie, rajskie wyspy mają do zaoferowania znacznie więcej przygód. Może lot helikopterem na Hawajach, skoki ze spadochronu nad słynną Dubai Palm, czy kolacja w podwodnej restauracji na Malediwach? Wszystko jest w zasięgu ręki. Takie szyte na miarę podróże z przewidzianymi specjalnymi atrakcjami organizuje niewiele biur podróży.

Możliwości jest tak wiele, że aż wstyd pozostać na jednej plaży z drinkiem przez całe wakacje. Na wyspach nie ma rzeczy niemożliwych. To też doskonałe miejsce, aby spełnić wszystkie swoje marzenia.

2 komentarze

  1. guiltfree

    ja zakochałam się w grze w golfa podczas wyjazdu do bułgarii…taka niby zabawa, ale wkręca na maksa..jeśli tylko będę miała wolne środki to kiedyś zapiszę się na lekcje gry 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany