Czy darmowy zakład w Fortunie to trafny pomysł?

Na czym polega darmowy zakład u bukmachera on-line wie pewnie każdy typujący mecze.
W Fortunie dla przykładu… Potencjalni klienci otrzymają możność rozgrywki bez ryzyka aczkolwiek w nieznacznie odmiennej odmianie niźli to było w poprzednim roku.
Dziś będą to 3 zakłady bez ryzyka porażki: główny do 100 zł, dalszy do 200 zł i 300 zł. Ogółem stąd w dalszym ciągu będzie to 600 zł na start przy rejestracji konta typującego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – informacje

Pod spodem macie specyfikację jak funkcjonuje promocja na start Fortuny:

W momencie otwierania konta, gracz zdobywa główny zakład bez ryzyka, do 100 zł. Na przestrzeni 3 dni od założenia konta, Obstawiający musi zaryzykować pierwszy typ, tak aby ów kwalifikował się jako „Bez ryzyka”. Wyznaczony zakład, musi się rozstrzygnąć w trakcie 7 dni. Nagroda lub zwrot (stawka + danina) w postaci pieniędzy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, klient odbiera kolejny aktywny już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 złotych. Żeby z tego skorzystać, musi gracz na przestrzeni 3 dni od zainkasowania zbudować zakład.
Pierwotny obstawiony zakład po 3 dniach od założenia konta będzie tym bez ryzyka. Również i w tym miejscu mamy 7 dni na rezultat. Zwycięstwo bądź zwrot (zaryzykowana kwota + danina) w formie pieniędzy.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, grający zdobywa trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 złotych. Żeby go zastosować, każdy klient w czasie 3 dni (od dostania zaryzykować zakład. Pierwotny zaryzykowany zakład po 6 dniach od rejestracji będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli za rejestrację. Także i tutaj mamy 7 dni na realizację. Zwycięstwo albo zwrot (stawka zaryzykowana + podatek).

Dodatkowo stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl dostaniesz przy rejestrowaniu konta typującego 20 PLN za kompletną rejestrację.

Czy darmowy zakład w Fortunie to trafny pomysł? Pod spodem macie specyfikację jak funkcjonuje promocja na start Fortuny: