Jak dostać freebet u bukmachera?

Poszukujesz wypasionej akcji promocyjnej z freebet za rejestrację? Wypróbuj freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po małej pauzie w rozgrywkach w ligach połączonych z MŚ, w 2 dzień Świąt Bożego narodzenia wraca mocna liga angielska (polecamy https://www.obstawianie.net/terminarz-ligi-angielskiej-i-typy-ekspertow.html)!
W związku z tym Fuksiarz.pl utworzył nową edycję akcji promocyjnej Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej idzie zwinąć i 100 zł freebetu! Ten bonus Fuksiarza osiągalny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Tym samym – jeśli chcesz zdobyć 100 pln freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i typuj spotkania przez internet.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

By przystąpić do nadchodzącej promocji bukmacherskiej powinno się kliknąć „Dołącz”, na stronie promocji, wpłacić 50 zł wpłaty a także ustawić kupony AKO (przedmeczowe i/czy też w trakcie) za minimalną sumkę 20 zł. Kurs kompletny dorzucanych zakładów musi dawać w wyniku minimum 3.00. I tak, od ilości poprawnie zakreślonych typów, na grających oczekują freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 wygranych kuponów = 60 zł freebet
8 wygranych kuponów = 80 zł freebet
10 wygranych kuponów = 100 zł freebet

Darmowe zakłady nie sumują się. Każdy typer może otrzymać zaledwie jeden freebet, na przykład: typer jaki trafi 10 zakładów AKO, zdobędzie 100 zł freebet.

Więcej niuansów na stronie https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

Jak dostać freebet u bukmachera? Poszukujesz wypasionej akcji promocyjnej z freebet za rejestrację? Wypróbuj freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).