Liga angielska i freebet

Ciekawy freebet u pewnego buka na 2023 rok nadchodzi!

Jak zaczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską oraz freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Fuksiarz.pl stworzył promocję dla graczy Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie można zwinąć freebety o wartości zależnej od wielkości bramek strzelonych w nadchodzącej rundzie Ligi angielskiej! Oferta z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Z tej przyczyny jeśli nie posiadasz konta do typowania meczy na stronce www.fuksiarz.pl to już masz powód żeby je w tym miejscu zarejestrować.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej trzeba dostać się na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przetransferować 50 zł i zaryzykować przedmeczowy kuponik AKO z min. 3 wydarzeniami tudzież kursem łącznym 3.00 lub większym, obejmujący wyłącznie spotkania z zakładów sportowych na Ligę angielską. Zakłady zakwalifikowane do akcji promocyjnej wolno zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli kuponik będzie poprawny, gracz pozyska freebet zależny od liczby bramek zdobytych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W rzeczonej promocji na www.fuksiarz.pl da się postawić nielimitowaną ilość zakładów, lecz jedynie pierwszy trafiony kupon spełniający warunki promocji, zostanie brany pod uwagę w trakcie przydzielania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji