MŚ w piłce nożnej 2022 – zakłady bukmacherskie

Nadchodzi dużymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem zdołamy poznać pełną listę powołań na ten turniej. Kto zdobędzie własną okazję, a kto będzie potrzebował obejść się smakiem? Jako pierwszy legalnie działający bukmacher na krajowym sektorze odkrywamy ofertę zakładów bukmacherskich na powołania na Mundial 2022!

Co najlepsze – zakłady można ze sobą scalać! Stworzony w ten sposób kupon da się bez skrępowania potraktować jak własne własne „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej trochę przykrótkich opisów.

MŚ w piłce nożnej 2022 - zakłady bukmacherskie Nadchodzi dużymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem zdołamy poznać pełną listę powołań na ten turniej. Kto zdobędzie własną okazję, a kto będzie potrzebował obejść się smakiem? Jako pierwszy legalnie działający bukmacher na krajowym sektorze odkrywamy ofertę zakładów bukmacherskich na powołania na Mundial 2022!

Powołanie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ostatnich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz ogromniejszych pochwał w ogólnoświatowej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki pułap oraz daje Czesławowi Michniewiczowi coraz sporo argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Czy golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ten moment wydaje się toż niezwykle ewentualne!

Powołanie Rafała Gikiewicza – 6.50
Aktualnie w polskiej kadrze nie ma bodajże nader emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką jakość, jakkolwiek do aktualnej pory nie była ona wystarczająca, by wystąpić w narodowych barwach. Czy coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest toż totalnie propozycja godna próby!

Powołanie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z najmocniejszych bolączek polskiej kadr. Choć Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś z nominalnych prawych obrońców, toż hipotetycznie selekcjoner chciałby w obwodzie posiadać chociażby jakiegoś zawodnika występującego na aktualnej pozycji na co dzień. Czy będzie toż szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Powołanie Kamila Grosickiego – 1.70
Wprawdzie według dużo osób „Grosik” ma już najlepsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z nadzwyczaj doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością ma duża wpływ na morale drużyna. Czy też materie zaprezentują się rozstrzygające oraz selekcjoner zabierze do Kataru piłkarza Pogoni Szczecin?

Powołania na MŚtoż faktycznie temat, który rozgrzewa polskich kibiców, przeto wyjątkowo motywujemy do poinformowania własnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kupon stworzony z powołań może być nie jedynie znaczną zabawą, ale oraz okazją na sukces dla owych, jacy najakuratniej rozszyfrują naszego trenera 🙂

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI