Konkurs w obstawianiu meczów

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Superbet włączył nowiutką edycję absolutnie bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zyskania co tydzień minimum 50 000 złotówek, a sumka ta może z każdą rundą powiększać się o nastepne 25 000 zł. Starczy akuratnie rozszyfrować faktyczne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 krajowego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie wymagają depozytu, lub zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi dlatego ani grama ryzyka związanego z otwarciem konta u bukmachera, ma za to szansę wygrania ogromnej gotówki tudzież umożliwioną znakomitą rozrywkę.

SUPERBET
  • Tydzień bez ryzyka: Cashback do 3500 zł
  • Freebet 100% od pierwszego depozytu do 200 zł
  • Freebet 34 zł tylko z naszym kodem: VIPKOD
  • Freebet na aplikację 20 zł

Przejdź na stronę promocji

 

Supergame w Superbet

Innowacyjna formuła to zabawa kumulacyjna, gdzie deficyt kluczowej nagrody w pewnej rundzie będzie wzmacniał ekscytacje w kolejnej! W zeszłej partii Super Game padła największa do tego czasu nagroda – jeden grający wygrał 40 000 zł w gotówce.
Tak duża suma była naturalnie efektem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedzającej rundzie. Wygranych nie było, gdyż spotkanie Brazylia vs Argentyna został przerwany oraz nierozstrzygnięty.
W kolejnej edycji Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy naprawdę duże nagrody pieniężne w tej zupełnie bezpłatnej rozgrywce, będą w dużej mierze częstszym wydarzeniem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play podarował typerom zapisanym w swoim portalu nagrody na ogólną sumę blisko 8 000 000 zł! Między innymi te działania powodują trwałe zdobywanie przez jednostkę nowych, zadowolonych graczy i co więcej pogoń za konkurencją ze ścisłej elity.

Konkurs w obstawianiu meczów Superbet to numer 1 krajowego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie wymagają depozytu, lub zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi dlatego ani grama ryzyka związanego z otwarciem konta u bukmachera, ma za to szansę wygrania ogromnej gotówki tudzież umożliwioną znakomitą rozrywkę.

Po co wobec tego zmiana głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy monotonność i nieustannie modyfikujemy nasze rozwiązania. Akumulowanie nagród w połączeniu z obstawianiem meczów dla rozrywki „najciekawszej ligi na ziemi” powinno dalej mocniej elektryzować użytkowników, którzy raz za razem regularniej wybierają naszą ofertę. Zdradzę też, że od czasu do czasu do puli nagród trafiać będą nader ciekawe wygrane rzeczowe. Tymczasem jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to chyba właściwe powiązanie także ze względu na atrakcyjną ofertę sztampowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” dostarcza zakłady na najwyższą klasę rozgrywek piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek mecz Ekstraklasy otwarta jest też pokaźna oferta SuperBets, innymi słowy kilka zakładów w obszarze jakiegoś wydarzenia. Fanów zakładów w trakcie zaintryguje pewnie oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Następna wersja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najciekawszej w Kraju aplikacji na telefon Superbet.

Darmowe typy na Ekstraklasę odszukasz w portalu obstawianie.net

SUPERBET
  • Tydzień bez ryzyka: Cashback do 3500 zł
  • Freebet 100% od pierwszego depozytu do 200 zł
  • Freebet 34 zł tylko z naszym kodem: VIPKOD
  • Freebet na aplikację 20 zł

Przejdź na stronę promocji

 

blank