Sposób na bukmachera

Gracze i ludzie obstawiający zakłady sportowe, posiadają już zazwyczaj wybrane systemy gry na bukmacherskich zakładach sportowych i wiedzą jakie rodzaje zakładów sportowych wybrać. „Single”, pod taką nazwą zwane są zakłady bukmacherskie pojedyncze.

Uważane są one za jedne z najbezpieczniejszych form typowania zakładów sportowych. Możliwość obstawienia tylko jednego typu związana jest bezpośrednio z większą pewnością, że zakład zakończy się po myśli obstawianego. Można tym samym z mniejszym ryzykiem zainwestować większą sumę pieniędzy.

Jest to sposób na bukmachera.

Dotyczy to jednak ludzi posiadających większą liczbę pieniędzy (mających do dyspozycji większą gotówkę).

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jakie są te proste sposoby?

Singiel, nie jest jednak pewniakiem, gdyż niespodzianki związane z porażkami zdarzają się wszędzie, nawet przy pojedynczych zakładach, gdzie przypadek jest szczegółowo przeanalizowany. Pojedyncze zakłady wykorzystywane są najczęściej do zakładów na żywo. Przed obstawieniem meczu, można zapoznać się z formą i dyspozycją dnia, a następnie podjąć decyzję o obstawieniu zakładu.

Systemy obstawiania zakładów są przeróżne, jednak istnieją zasady, które pozwalają na większy zysk z samego założenia. Przykładowo większe wygrane można uzyskać poprzez stawianie więcej niż jednego zdarzenia na kuponie (kuponie kombinacyjnym).

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

A MOŻE AKO ?

W kuponach kombinacyjnych wszystkie kursy zakładów się mnoży, przez co można uzyskać większy zysk. Mnożenie kursów kuponów, pozwala na uzyskanie kursu kuponu, a to w dziedzinie zakładów bukmacherskich, zwane jest AKO. Prawdopodobny zysk jest może i wyższy, jednak związane jest z nim również większe ryzyko. Aby wygrać, należy poprawnie wytypować wszystkie ze zdarzeń znajdujących się na kuponie. Mimo, iż ryzyko jest dosyć duże, to gracze stawiają „na jedną kartę” i wybierają najczęściej formę kuponów kombinowanych.

Włożenie niewielkiej ilości gotówki, może zapewnić graczowi osiągnięcie całkiem pokaźnej sumy, której wysokość uzależniona jest od wysokości uzyskanego kursu. Dlatego też najpopularniejszym i dającym największe prawdopodobieństwo osiągnięcia wygranej jest system bukmacherski o nazwie progresja.

Sposób na bukmachera Dotychczasowy rok dla bukmachera LVBET obfitował w ciąg metamorfoz w zakresie produktu. Odpowiednio przygotowywaliśmy się do Mundialu w piłce nożnej, żeby nasza apka bukmacherska był najfajniejszym rozwiązaniem dla naszych typerów, nie tylko w Polsce.

Zanim zaczniesz właściwe typowanie meczy u wybranego bukmachera w necie (lub u kilku bukmacherów naraz), pamiętaj, aby zasięgnąć jak największej ilości informacji na ten temat bo im więcej wiesz tym lepiej dla Ciebie i mniej strat na samym starcie podczas typowania. W internecie istnieje bardzo wiele opracowań oraz źródeł, które opisują rodzaje zakładów bukmacherskich, dokładne wskazówki o zarządzaniu własnymi środkami finansowymi oraz pokazują wyraźnie, ile można zarobić na zakładach przy określonych nakładach finansowych.

Owe wytyczne pisane są zazwyczaj przez ekspertów zajmujących się wyliczeniami statystycznymi i sportowymi zakładami bukmacherskimi na co dzień, zatem są oni wiarygodnym źródłem informacji odnośnie typowań sportowych.

Artykuły dostępne są zarówno dla osób początkujących w dziedzinie bukmacherki, jak i dla zaawansowanych. Każdego bowiem obowiązuje aktualizowanie posiadanych informacji oraz weryfikowanie własnego zasobu wiedzy i stałe przyswajanie nowych wiadomości, by ulepszać swoje umiejętności bukmacherskie.

Dlatego polecamy nie tylko zgłębianie informacji z naszego serwisu bukmacherskiego ale także korzystanie z wiedzy ze stron naszych partnerów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł