Tenis na zakładach bukmacherskich

Oferta na tenisa u bukmacherów jest coraz obszerniejsza i nie ma się co dziwić bo tenis od zawsze był wśród topowych dyscyplin które gracze obstawiają online i nie tylko …

Tenis ziemny jest niezwykle popularnym sportem tuż po piłce nożnej dla każdego gracza, który obstawia mecze. Mimo tego nie każdy bukmacher ma ciekawą ofertę na tą dyscyplinę sportową. Na rynku jest mnóstwo firm bukmacherskich.

Mimo to nie każda będzie odpowiednim rozwiązaniem, kiedy zamierzamy typować tylko i wyłącznie tenis ziemny. Który bukmacher jest zatem godny polecenia i który to najlepszy bukmacher internetowy? Zacznijmy od jednej z najlepszej opcji na rynku, z której spokojnie mogą zacząć również początkujący gracze.

FORTUNA
  • Bonus bez ryzyka 300 zł
  • Bonus bez depozytu 30 zł
  • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)
  • Transmisje meczów online za darmo

Przejdź na stronę promocji

 

A jest nią oczywiście Fortuna. Wśród polskich typerów ten bukmacher jest niezwykle popularny.

Oferta bukmacherska na tenis ziemny

Sama oferta na tenisa ziemnego jest tu faktycznie bardzo szeroka. W przeciwieństwie do wielu konkurentów jako jeden z nielicznych oferuje nam nie tylko najważniejsze wydarzenia z tej dyscypliny sportowej. Znajdziemy tu także turnieje o niższej randze, w tym także ITF-y.

To wszystko sprawia, że każdego dnia mamy mnóstwo meczów. Tu należy również zaznaczyć, że także oferta na żywo jest tu bardzo bogata. Zatem zakłady na żywo są jak najbardziej wskazane. Kolejna propozycja może być co dla niektórych zaskoczeniem, ponieważ naszą uwagę powinien tu przykuć bukmacher pod nazwą LVBET.

Firma ta dość szybko się rozwija stąd też chcąc mieć do dyspozycji polskojęzyczną stronę i dość szeroką ofertę warto zainteresować się także tą opcją.

Jeśli jednak stawiamy wysokie kwoty to z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę na Betfan i forBet. To firmy, które nie limitują tak szybko swoich graczy. W przypadku pierwszej propozycji mamy do czynienia z jednym z najlepszych bukmacherów na całym świecie.

Co prawda nie możemy tu liczyć na zbyt szeroką ofertę – głównie chodzi o niższe rangą turnieje, ale w zamian za to mamy wysokie kursy. Niemal tak samo wygląda to w forBET. Jednak ten bukmacher wśród polskich graczy jest mało popularny. Być może dlatego, że jest to firma azjatycka. Mimo to godna zaufania.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Chcąc zatem grać głównie tenis ziemny powyższe propozycje są jednymi z najlepszych na rynku.

Pytanie co jest dla nas ważniejsze – wysokie kursy a może szersza oferta bukmacherska?

 

Darmowe typy bukmacherskie na tenis znajdziesz pod adresem:

https://typuje.pl/typy-bukmacherskie/tenis

blank