Zakład bez ryzyka a legalni bukmacherzy

Promocja na start zakład bez ryzyka jest oprócz promocji bukmacherskiej od depozytu wyjątkowo często wybieraną przez początkujących grających na zakładach bukmacherskich. Dzisiaj na rynku legalnych bukmacherów internetowych dwie spółki bukmacherskie proponują zakład bez ryzyka zwany również cashbackiem – jest to bukmacher fortuna.pl oraz betfan.pl.

Jeśli znajdziesz dobry kurs, a nie masz dalej konta u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najfajniejszą opcją od jakiej możesz rozpocząć.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Jak działa zakład bez ryzyka przegranej?

Jednym stwierdzeniem … bonus polega na tym, iż pierwszy zbudowany przez Ciebie kupon u bukmachera nie będzie rozliczony na Twoją niekorzyść jeśli okaże się nie trafiony, toteż stawiając np. 210 zł ryzykujesz jedynie stratę stawki podatku, który w Polsce wynosi 12% – w przykładzie kwitu o stawce 210 zł będzie to ok 25 PLN.

Natomiast jeżeli zakreślisz poprawnie wybrane wydarzenia uzyskasz pełną wygraną. Bonus bez ryzyka nie jest kłopotliwy, jak spostrzegasz może przynieść wiele korzyści.

Cashback proponowany jest przez Betfan.pl a także zakłady Fortuna.pl. Nie ukrywamy, iż dzięki umowie którą parafowaliśmy z FORTUNĄ typerzy, jacy zarejestrują się z powyższego linku zyskają wyższy zakład bez ryzyka od standardowego (u nas CASHBACK wynosi 210 ZŁ – nie znajdziesz wyższej propozycji na rynku legalnych zakładów wzajemnych).

Mobilizujemy stąd do skorzystania z bonusu na start w formie zakładu bez ryzyka w FORTUNIE! Dodatkowo możesz też u nich dostać 100% za pierwszy depozyt (do 2000zł)

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

KTÓRY BUKMACHER MA NAJLEPSZE BONUSY ?

Na rynku zakładów bukmacherskich online istnieje rywalizacja i skłamalibyśmy wskazując najlepszego bukmachera pod względem bonusów bukmacherskich oferowanych po założeniu konta.

Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną propozycję promocyjna posiadają FORTUNA, eTOTO, LVbet no i Totolotek.

FORTUNA najlepiej wypada pod względem zakładu bez ryzyka oraz kwoty dodatku powitalnego, eTOTO.pl odznacza się ilością różnych promocji, LVbet.pl ma niesamowicie korzystne warunki obrotu dodatkiem bez depozytu, a Totolotek propozycją na urządzenia mobilne.

Tak jak publikowaliśmy wcześniej, przed otwarciem konta u buka potrzebujesz odpowiedzieć sobie na wątpliwość – jaką sumę pieniędzy planujesz dedykować na pierwsze zakłady bukmacherskie oraz pod tymże kątem musisz wyszukać legalnego operatora.

Należałoby też wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich oraz założyć rachunek na każdej legalnej stronie bukmacherskiej!

Dobór bukmachera na start pozostawiamy Tobie. Możemy jakkolwiek zagwarantować, iż na naszej stronie będziemy na bieżąco komunikować o wszystkich zmianach ofert promocyjnych oraz statutów akcji promocyjnych tak abyś nie musiał skakać między stronami bukmacherskimi w poszukiwaniu najfajniejszej promocji czy bonusu powitalnego.

Więcej na https://legalni-bukmacherzy.pl/

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł