Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać obfity przychód – jeśli wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Poza tym czasami legalni bukmacherzy online wrzucają na swoje stronki darmowe zakłady na mecze Ekstraklasy, dzięki temu zdołamy dodatkowo zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak oczywiście jest aktualnie – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Ze względu start Ekstraklasy ów legalny bukmacher internetowy startuje z nową kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów wzajemnych (planują wrzucać do netu takie kampanie co tydzień).
A my typerzy tylko na tym skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Promocja na Ekstraklasę

Oprócz bonusu na początek prawie każdy z nowych użytkowników, który otworzy konto w okresie 29.01 a 31.01 dostanie kolejny dodatek.

Ważne! Prezentowana oferta prawdopodobnie będzie co pewien czas prolongowana.

Podstawowe reguły akcji promocyjnej Superbet

1) Jeżeli typer przeleje minimum 50 zł i postawi 50 zł na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska dodatkowo obok oferty powitalnej, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Jeżeli typer przeleje min 100 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska dodatkowo obok oferty powitalnej, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Jeżeli typer przeleje min 150 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska dodatkowo obok oferty powitalnej, dodatek w kwocie 150 zł.

Warunki tejże oferty odnajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Poza tym wystartowali oni dodatkowo z nowiuteńką pulą Super Game. Ogólna pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje