Wiosna rozpoczęła się na dobre, ale czy twoja szafa jest na nią gotowa? Jeżeli odpowiedziałeś przecząco, a w garderobie wciąż zalegają powyciągane dresy i znoszone softshelle – bez obaw! Środek sezonu jest bowiem doskonałą okazją do przeprowadzenia niezbędnych porządków.

Środek sezonu: czas na wyprzedaże!

Polegać one powinny nie tylko na pozbyciu się ciuchów, na które nie możesz już patrzeć (wrzuć je do kontenera z odzieżą dla potrzebujących!), lecz także na uzupełnieniu stanu szafy. Doskonałą okazją do tego będą mid-season sales – przygotowane przez najlepszych sprzedawców wyprzedaże w środku sezonu! Chociaż zimowe wyprzedaże już dawno się zakończyły, kwiecień pozostaje jednym z ulubionych miesięcy wszystkich czujnych łowców okazji. Pierwszy w pełni wiosenny okres w roku to czas, w którym można dostać najlepszej jakości odzież sportową w doskonałej cenie.

Przeceny odzieży outdoorowej

Szczególna uwaga należy się rozmaitym artykułom outdoorowym – promocje w tym segmencie sięgają zazwyczaj 40-50% ceny wyjściowej, nierzadko zaś dochodzą nawet do 70%! Jeśli planujesz majówkę w górach, to teraz nastał najlepszy czas na rozpoczęcie przygotowań do niej: lekkie kurtki przeciwdeszczowe o doskonałych parametrach (wodoodporność 10000 mm i więcej) dostać można nawet za mniej niż 350 zł. Ponadto sprzedawcy sprzętu górskiego oferują również standardowe w tym sezonie wysokie rabaty na sprzęt narciarski: buty, kaski, rękawice i inne tego typu produkty.

Outlet dla biegaczy i kolarzy

Wiosna to również pora, w której wszyscy miłośnicy aktywnego trybu życia ruszają na biegowe i rowerowe szlaki. Warto zatem odpowiednio przygotować się zarówno do joggingu, jak również bicyklowej wyprawy. Również ten dział sprzętu sportowego pozostaje objęty wyprzedażami w środku sezonu. Korzystnie będzie przyjrzeć się zwłaszcza produktom z outletu: w końcu podczas uprawiania sportu nadążanie za najnowszymi modowymi trendami może zejść na dalszy plan, dlatego też minimum trzydziestoprocentowe promocje na artykuły posezonowe to łakomy kąsek dla każdego sportowca.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany